REGULAMIN WYSYŁEK

Nasz sklep oferuje profesjonalną sprzedaż kwalifikowanego materiału roślinnego w pojemnikach.

Zamówienia na rośliny można składać poprzez formularz zamówień na stronie www.owocejadalne.pl, e-mailem:....... lub telefonicznie 501 466 773

Zamówiony towar wysyłamy w sezonie wiosennym według kolejności składania zamówień z okresu zimowego. Natomiast w okresie od kwietnia do grudnia wysyłamy w przeciągu zaledwie 3 dni roboczych, na bieżąco, oczywiście jeśli pogoda na to pozwoli.

Wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich : K-EX LUB GLS. Czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze.

NOWOŚĆ - WYSYŁKI ZAGRANICZNE

Prowadzimy profesjonale wysyłki zagraniczne na terenie Unii Europejskiej za pośrednictwem firmy GLS.

Koszt przesyłki do 30 kg. wynosi:

Kraj Austria Czechy Niemcy Szwecja Wielka Brytania Włochy
Koszt  65 zł 55 zł 55 zł 78 zł 123 zł 121 zł

Cennik wysyłek do pozostałych Państw dostępny jest pod nr. 501 466 773

Płatności za zamówiony towar można dokonać :

- u kuriera  - płatność przy odbiorze paczki

- lub płatność przelewem - przedpłata

Podane w sklepie internetowym ceny są cenami brutto.

Minimalna kwota zamówienia wynosi 38 zł. W przypadku mniejszych zamówień będziemy musieli doliczyć koszty pakowania w wysokości 6 zł.

Koszt przesyłki pierwszej paczki do 30 kg. wynosi 19,5 zł. Każda kolejna paczka w danym zamówieniu to już tylko 9,5 zł. W jedną paczkę w zależności od wielkości i pokroju roślin możemy zapakować około 10 do 20 szt.  Szczegóły uzgadniane są telefonicznie lub mailowo. 

W przypadku reklamacji należy skontaktować się telefonicznie z naszą szkółką, do trzech dni roboczych po otrzymaniu przesyłki. Następnie należy wysłać zdjęcia reklamowanej rośliny na adres......

Dokładamy wszelkich starań by twoje zamówione rośliny dotarły nie uszkodzone. Kartony są dopasowane do wielkości zamówienia tak by twoje produkty były dobrze zabezpieczone.